تبلیغات
فتنه نیوز - سعید حجاریان دوباره فعال می‌شود
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 7 خرداد 1390
سعید حجاریان می‌کوشد با شناسایی دقیق ظرفیت‌های پایان‌ناپذیر موجود در متن نظام جمهوری اسلامی برنامه‌های براندازانه ۵ سال آینده حزب منحله مشارکت را در چند نتیجه راهبردی موقتا خلاصه‌سازی و کلید بزند.


http://photogheraf.ir/pics/hajarian01.jpg

روزنامه وطن امروز نوشت:

سعید حجاریان که شاگرد مخلص مکتب مثلث‌وار «بشیریه، سروش‌ و جان کین» است ذهنی کاملا استراتژیست‌، برنامه‌ریز و آینده‌نگر دارد. او در طول ۲۰ سال گذشته بر اساس آموزش‌های ارائه شده از سوی جاسوسان آکادمیکی جبهه متحد استکبار جهانی ‌برای ترویج دموکراسی‌ غربی و رها‌سازی کشور از انسداد سیاسی کاذب و خود‌ساخته جریان طالبانی مشارکتی‌ها، برنامه‌های پیچیده بلند‌مدتی را تدوین می‌کند .

سعید حجاریان همواره در طول ۲۰ سال گذشته بویژه ۷، ۸ سال اخیر تلاش گسترده‌ای داشته تا برای گذر هوشمند از شرایط کنونی کشور در ابتدا تاملات راهبردی حزب منحله مشارکت را با مهار«۵ ساله» نسبی‌سازی کرده تا در شرایط بهتر و مبتنی بر تئوری «فتح سنگر به سنگر» و در گامی فراتر تاملات جدیدتری را بر دفتر سیاست «رفرمیسم درونی انقلاب اسلامی از طریق انتخابات رسمی» و «توانمند‌سازی شبکه سازما‌ن‌های مردم‌نهاد وابسته به غرب برای ایجاد و حفظ جامعه مدنی آمریکایی در ایران» تقریر کند .


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه