تبلیغات
فتنه نیوز - جریان انحرافی با اپوزیسیون ضد نظام متحد شده است
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 6 خرداد 1390
علی شکوری راد از فعالان جریان فتنه که مدتی از مهرماه سال ۸۹ را هم بازداشت شده است، در یادداشتی ادعا کرد که جریان متبوع او با جریان انحرافی رابطه ندارد اما "اپوزیسیون ضد نظام" با جریان انحرافی متحد شده است.


http://up.iranblog.com/images/vihkyx1irefvbg7ks7hg.jpg

به گزارش جهان، عضو شورای مركزی حزب منحله مشاركت پس از آنکه اتحاد جریان فتنه با ضدانقلاب خارج نشین را یک اتحاد تاکتیکی و نه استراتژیکی دانست، اظهار داشت: جریان مشایی، که هسته مرکزی نیروهای احمدی نژادی هستند، با خود حساب کردند که کسی را از نیروهای وفادار به منشور جنبش سبز نمی‌توانند جدا کرده و جذب کنند. سرمایه‌گذاری کردند روی طیف اپوزیسیون ضد نظام، نیروهایی که خیلی هم تعلق خاطری به جنبش سبز ندارند و اتحادشان اتحاد تاکتیکی است تا از امکانی که دارد بهره‌مند بشوند.

شکوری راد با بیان اینکه "طیف مشایی دارند به اپوزیسیون ضد نظام نزدیک می‌شوند"، افزود: یک اتحاد تاکتیکی بین اپوزیسیون ضد نظام و طیف نیروهای نزدیک به احمدی‌نژاد برقرار شده است. منتها طیف نیروهای اصولگرا می‌خواهند از این اتحاد به نفع خود بهره بگیرند و می‌گویند بین جنبش سبز و طیف نیروهای نزدیک به احمدی نژاد اتحاد برقرار شده است، در حالیکه از نظر ما، متهم اصلی همان طیف نیروهای احمدی‌نژاد هستند. 

شکوری راد در مهرماه سال ۱۳۸۹ بازداشت شد و مدتی بعد به قید وثیقه آزاد شد با این حال موضع گیری های او علیه نظام همچنان ادامه داشته است. 

گفتنی است، بخشی از فعالان سیاسی جریان انحرافی را به داشتن ارتباط پنهانی با جریان فتنه 88 و رابطه با ضدانقلاب و بیگانگان متهم کرده اند.

به عنوان نمونه شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه كیهان عنوان کرده است که "شواهدی وجود دارد كه جریان انحرافی دارای عقبه بیرونی است."


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه