تبلیغات
فتنه نیوز - ذوق زدگی ضدانقلاب از عملکرد جریان انحرافی
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 اردیبهشت 1390
مجموعه اقدامات جریان انحرافی آنچنان به مذاق سایت های ضد انقلاب خوش آمده که یکی از این سایت ها تصریح کرد که باید با کارت این جریان به مقابله با روحانیت رفت.

http://www.kalamehnews.com/images/news/large/33a39e49-3d0b-4d3d-b3a8-cde750650276.jpg

به گزارش جوان انلاین،یکی از سایت های ضد انقلاب در تحلیلی در خصوص آنچه که بررسی های سیاست های جریان انحرافی نامید نوشت:سیاست های این جریان نمونه بارز سیاستهای عاریت گرفته شده از سیاستهای پوپولیستی است .این جریان بر حسب شرایط زمانی و مکانی گفتاری را بر زبان می آورد که به تواند بیشترین هوادار را برای آنان جمع کند. بدون اینکه در عمل اعتقادی به آن گفتار داشته باشند. ایران گرایی، گرامی داشت کوروش و برگزاری مراسم نوروز از نمونه های این رفتار است.این رفتار در راستای سیاستی است که هدف جذب ناراضیان و به قول چندین سایت خبری فارسی زبان جذب ۱۳ میلیون رای دهنده به موسوی را دنبال میکند.

این سایت در ادامه با بیان اینکه سیاست های جریان انحرافی در بخش هایی علیه روحانیت است ،نوشت: باید " با کارت این جریان بازی کرد" و این بازی باید علیه " روحانیون" باشد که با شادی، موزیک و رقص مخالف هستند.

نویسنده این سایت می نویسد ،جریان انحرافی نشانه های آشکاری را معلوم کرده است که حاضراست ... که این عنصرنجات بخش (شادی انسان= بخش ایرانیت فرهنگ ایرانی) را به صحنه دعوت وازنقش آن مراقبت کند و پیشنهاد میدهد که ازبین این جریان وروحانیت باید طرف این جریان را بگیریم.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه