تبلیغات
فتنه نیوز - ساخت 2 فیلم درباره ندا آقاسلطان
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 23 اردیبهشت 1390
برنا گزارش داد: علی‌رضا سجادپور گفت: به آنهایی که نگران بودند، ˝پایان‌نامه˝ درباره ندا آقاسلطان باشد، نوید می‌دهم، 2 فیلم درباره آقاسلطان در حال ساخت است تا بر نگرانی‌های‌شان افزوده شود.


http://www.donya-e-eqtesad.com/News/2358/32-05.jpg

علیرضا سجادپور در آستانه اکران فیلم سینمایی "پایان‌نامه" به کارگردانی حامد کلاهداری درباره حواشی این اثر و تولید فیلم‌هایی با مضمون سیاسی گفت: متاسفانه برخی افراد که نان پز آزادیخواهی را خورده‌اند و با چهره‌ای اپوزیسیون از امکانات کشور استفاده می‌کنند، دوست ندارند واقعیت‌ها برای مردم روشن شود، به همین دلیل چنانچه ساخت فیلم سیاسی باب شود دیگر دلیلی برای مظلوم‌نمایی نخواهند داشت از این‌رو مقابل تولید و نمایش آثاری همچون "پایان‌نامه" می‌ایستند.

وی درباره حاشیه‌هایی که در زمان تولید این اثر و نسبت دادن فیلم به نداآقاسلطان بوجود آمد، گفت: "پایان‌نامه" درباره نداآقاسلطان ساخته نشده است اما به تمام کسانی که نگران این امر بودند هشدارو نوید می‌دهم، 2 فیلم درباره آقاسلطان درحال ساخت است و ما قطعا درباره وی فیلم خواهیم ساخت.

"پایان نامه" با مضمونی اجتماعی داستان چهار دانشجو را روایت می کند که برای رساندن پایان نامه شان به استاد، به طور ناخواسته درگیر ماجرایی پیچیده می شوند. بستر وقوع این داستان در ماه های پس از انتخابات سال 88 است که موجب می شود برخی از زوایای پنهان حوادث آن زمان به صورت نمادین آشکار شود.

محمدرضا شریفی نیا، داریوش ارجمند، احمد نجفی، جمشید هاشم پور، حامد کمیلی، بهاره افشاری، کامران تفتی، محمد صادقی، چکامه چمن ماه، هادی دیباجی، نیما شاهرخ شاهی، علی اوسیوند، میرحسین معلومی، میرطاهر مظلومی و مریم کاویانی و ... بازیگران اصلی این اثر سینمایی هستند

فیلم سینمایی "پایان نامه" که پخش آن را برای اکران عمومی موسسه "جبرائیل" به مدیریت محسن صادقی بر عهده دارد، به زودی و پس از فیلم سینمایی "جدایی نادر از سیمین" در گروه سینمایی استقلال به روی پرده می رود.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه