تبلیغات
فتنه نیوز - شهادت شیرین‌عبادی بربیگناهی یک‌تروریست!
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 19 اردیبهشت 1390
شیرین عبادی، در ادعایی جالب درباره یکی از تروریست های عضو گروهک کومله عنوان کرده است که من شاهدم که او بی گناه بوده است.

http://www.gerdab.ir/files/fa/news/1389/8/4/7056_619.jpg

به گزارش جهان، این مدعی حمایت از حقوق بشر با صدور اطلاعیه ای با اشاره به اعدام فرزاد کمانگر، یکی از اعضای گروهک تروریستی کومله، در سخنانی جالب گفته است که "من با اعضای خانواده و وکلای وی چندین بار ملاقات داشته و در جریان کامل پرونده او قرار گرفته بودم و شاهدی هستم بر بی گناهی این فرد."
کمانگر سال گذشته به جرم فعالیت مسلحانه علیه جمهوری اسلامی ایران و اقدام به بمبگذاری در مناطق مختلف استان کردستان و سایر شهرهای ایران، در زندان اوین اعدام شد.
وی در سال ۸۵ زمانی که قصد بمبگذاری در یکی از ادارات دولتی در تهران را داشت، توسط ماموران اطلاعاتی دستگیر شد و پس از طی مراحل قانونی دادرسی، به اعدام محکوم شد.
با این حال شیرین عبادی مدعی شده است که "دادستان هیچ دلیلی بر مجرمیت وی نتوانست ارائه کند."
عبادی همچنین از کمیساریای عالی حقوق بشر، نهادهای بین المللی حقوق بشر و چند ارگان دیگر خواسته است که تمامی تلاش خود را برای رهائی مجرمان امنیتی و آشوبگران از زندان به کار گیرند.
وی در حالی خود را "فعال حقوق بشر" نامیده که همزمان با توجیه اقدامات گروهک تروریستی منافقین و حمایت از تروریست ها و فرقه غیرقانونی بهائیان، در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، جنایات آل خلیفه و آل سعود در بحرین و آدم کشی در یمن سکوت را بر موضع گیری ترجیح داده است.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه