تبلیغات
فتنه نیوز - علت پاسخ رد مهدی هاشمی به انگلیسی‌ها
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 اردیبهشت 1390
یک سایت اپوزیسیون علت خودداری مهدی هاشمی رفسنجانی از مصاحبه با رسانه های انگلیسی زبان را بیان کرد.
به گزارش جهان، یک سایت اپوزیسیون در خبری درباره علت خودداری مهدی هاشمی رفسنجانی از مصاحبه با رسانه های انگلیسی زبان، به نقل از یک منبع آگاه نوشت که "علت عدم گفتگوی مهدی هاشمی با خبرنگاران انگلیسی زبان و حاضر نشدنش در گفتگوهای مستقیم تلویزیونی و دفاع از نحوه پذیرش در دانشگاه آکسفورد و اثبات خطاکاری شاکی و منتقدین، فقدان تسلط بر زبان انگلیسی است."

http://media.farsnews.com/Media/8202/Images/jpg/A0009/A0009724.jpg

به نوشته این سایت گرچه فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی فارغ‌التحصیل مهندسی است، معلوم نیست میزان تسلط وی بر علوم اجتماعی به چه میزان است و آیا معطل کردن رسانه‌ها برای مسلط شدن به زبان انگلیسی و رشته درسی‌اش است یا نه؟

یکی از شرایط ورود به دانشگاه اکسفورد تسلط بر زیان انگلیسی است با این حال پاسخ رد مهدی هاشمی به چند رسانه انگلیسی زبان برای مصاحبه، شبهاتی را در این باره ایجاد کرده است.

گفتنی است، به دنبال طرح موضوع تقلب مهدی هاشمی در تز دکترای خود، تحقیق درباره این موضوع در آکسفور آغاز شد اما سر پیتر نورت که مسوول تحقیق در باره این پرونده بود، گفت که هیچ سندی که نشان دهد برای نوشته شدن «پروپوزال» مهدی هاشمی به کسی پولی پرداخته شده یافت نشده است.

به دنبال این نتیجه‌گیری، موسوی، یک استاد ایرانی دانشگاه آکسفورد به خاطر اینکه این دانشگاه از مهدی هاشمی امتحان زبان انگلیسی نگرفته و آقای هاشمی این «پروپوزال» را با کمک دیگران نوشته اعتراض کرد.

چند روز پیش هم روزنامه انگلیسی ساندی تایمز نوشت که مهدی هاشمی حاضر به اظهار نظر در این باره نشده ولی در گذشته اتهامات وارده را تکذیب کرده و گفته است که پذیرش او در این دوره تحصیلی ارتباطی با نسبت فامیلی وی ندارد و او مرتکب تقلب نشده است.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه