تبلیغات
فتنه نیوز - تنها رضاپهلوی به یاد موسوی و کروبی است
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 24 مهر 1390
پایگاه اینترنتی ایران گلوبال وابسته به اپوزیسیون مقیم خارج با اشاره به مرگ کامل فتنه سبز نوشت: بیش از ۷ ماه از حصر موسوی و کروبی می گذرد.


http://up98.org/upload/server1/01/t/7s33fxkqvl82o9mfnq.jpg

شاید هیچگاه تصور نمی کردیم که حاکمیت جرات به خود دهد و این دو را بازداشت کند، اما جسارت نشان داد و اقدام به حصر موسوی و شیخ شجاع کرد. شاید خیلی ها تصور می کردیم که بعد از این اقدام، فاتحه حکومت خوانده می شود، چرا که خود را شجاع و غیرتمند می پنداشتیم. متاسفانه پس از بازداشت چهره های شناخته شده، حرکت آنچنانی از ما سر نزد؛ باعث این امر را هم بسیاری ترمزهای جنبش یا بی عرضگی ما یا دلایلی دیگر می دانند... اما در این میان در این ماه ها، چهره واقعی خیلی ها روشن شد. یک نمونه جناب مهاجرانی که با وقاحت تمام شروع به تعریف از رژیم کرد، آقای امیر ارجمند هم مدت ها است سکوت اختیار کرده؛ آقای سخنگوی شورای هماهنگی راه سبز امید، راستی کسی از شورا خبری دارد!!؟ ما هم شورا داریم، سوری ها و لیبیایی ها هم شورای مخالفان دارند. چرا ما باید از هر طرف بکشیم؟؟؟ عده ای در این برهه از تاریخ نشان دادند که مصداقی تمام عیار از مگسان دور شیرینی هستند.
این سایت ضدانقلابی اضافه می کند: از آن سمت وقتی همه ساکت شده اند، جناب رضا پهلوی نمونه خوبی برای مثال زدن هستند. به عنوان یک اپوزیسیون سبز لذت بردم از نوشته های ایشان، از کسانی دفاع کردند که باعث شدند حکومت پدریشان سقوط کند و پادشاهی را از ایشان گرفتند. از او تشکر می کنم که در این زمان که حتی بسیاری میرحسین و شیخ را فراموش کرده اند، یادی از اینها کرد.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه