تبلیغات
فتنه نیوز - مسئول جدیدستاد انتخاباتی جریان انحراف کیست؟
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 14 شهریور 1390
پس از اعتراضات فراوانی كه در شورای راهبردی جریان انحراف در خصوص عملكرد برخی سران این جریان صورت گرفت و با توجه به فشارهای افكار عمومی،یکی از بزرگان این جریان  مسئولیت ستاد انتخاباتی طیف مذکور را از لیدر جریان انحراف سلب و به یکی از افرادی که در 2 سال اخیر همواره در سایه بوده و خود را چهره موجهی نشان داده بود سپرده است.

jaryan-0008


به گزارش ندای انقلاب (ه.ث) که بعنوان مسئولیت ستاد انتخاباتی جریان انحراف رسیده قرار شده که در سکوت رادیویی و خارج از حاشیه های دو چهره اصلی جریان انحراف به فعالیت انتخاباتی بپردازد.

طبق برنامه ریزی  انجام شده قرار است این جریان در بحث انتخابات چراغ خاموش حرکت کند و بعلت ناکارآمدی و برخی حاشیه ها (ف) که منسوب به لیدر انحراف بود از مسئولیت خود برکنار شد و (ه.ث) جایگزین او شد.بنابر شنیده ها لیدر جریان انحرافی در جلسه ای با حضور مسئول جدید ستاد انتخاباتی جریان انحراف گفته که:" هر چه سرعت ما بیشتر باشد وحدت اصولگرایان بیشتر خواهد شد . باید با حرکت در سکوت مانع از این وحدت شویم." نامبرده همچنین در ادامه به این موضوع اشاره کرده که ما 900 کاندیدا در کل کشور داریم و خیالمان از انتخابات مجلس و حضور 160-170 نماینده همسو با خود در مجلس نهم راحت است!
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه