تبلیغات
فتنه نیوز - شگرد جدید رسانه های فتنه گر
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 شهریور 1390
استفاده تبلیغاتی از اجساد مردگان در سوریه و القای کشته شدن آنها به ضرب گلوله نیروهای امنیتی، شگرد جدید رسانه های فتنه گری مانند العربیه و الجزیره است که از تشدید جنگ نرم غربی عربی علیه این کشور حامی مقاومت حکایت می کند.

http://www.shiraze.ir/sysnews_img/thumbs/687685-orig.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، گروهی از جوانان سوری، با برگزاری جشنواره ای درباره سوریه در حمایت از روند اصلاحات و توسعه در این کشور تصویر بزرگی از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه را به نمایش گذاشتند.

جوانان گروه "سوریه فردا" در این جشنواره که در زمین باشگاه الجلاء دمشق برگزار شد، جوانان با خواندن سرودهای ملی با مضمون تقویت وحدت ملی بر حمایت خود از روند اصلاحات به رهبری بشار اسد تاکید کردند. همچنین بزرگترین تصویر چاپ شده از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به مساحت یک کیلومتر مربع رونمایی شد.

بهره برداری از اموات ماموریت جدید شبکه های فتنه گر 

"محمد حسام الدین عقیل" موذن و معاون امام جماعت مسجد ابوایوب الانصاری و برخی شهروندان در منطقه باب مصلی دمشق شرایط تشییع شهروندی را که بر اثر حادثه رانندگی کشته شد و تلاش فتنه گران برای بهره برداری تبلیغاتی و رسانه ای از آن را تشریح کردند.

شبکه تحریک کننده و فتنه گر العربیه در یکی از روایتهای ساختگی خود مدعی شده بود محمد خیر العلبی به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شده است.

پس از آنکه شبکه فتنه گر العربیه ساعت یازده ظهر سه شنبه خبر درگذشت این فرد را پخش کرد بلافاصله اعلام کرد که مکان تشییع وی مسجد ابوایوب الانصاری است،  ناگهان، مردم این منطقه از دیدن افراد غریبه و ناشناس در مسجد غافلگیر شدند که به شیوه غیر قابل قبول رفتار می کردند به طوری که جسد را دزدیده و به سرعت به سمت میدان باب مصلی به همراهی زنان ناشناس منتقل کردند تا در مقابل شاخه امنیت کیفری تجمع کنند و شروع به دشنام دادن و گرفتن فیلمهایی کنند که شبکه العربیه با هدف تحریک مردم علیه نیروهای امنیتی می سازد.

هنگامی که نیروهای امنیتی به سمت این افراد حرکت کردند، آنها آنچه را شهید می خواندند در کنار جاده رها کردند تا نیروهای امنیتی جسد را به خانواده اش بازگردانند.

عقیل معاون امام جماعت مسجد ابوایوب الانصاری در گفتگو با تلویزیون سوریه گفت خانواده متوفی، جنازه اش را به مسجد آورده بودند و من در مسجد نبودم، هنگامی که رسیدم، گروهی از جوانان را دیدم که پیش از نماز عصر در مقابل مسجد تجمع کرده اند، آنها به من گفتند آنجا جنازه است، من در را به روی آنها بازکردم، پس از اذان عصر، یکی از برادران متوفی نزد من آمد و از من خواست با کسانی که در مسجد هستند از طریق بلندگو بگویم که افراد غریبه ای در مسجد هستند که ما نمی شناسیم و از من خواست که از آنها بخواهم سکوت و ادب را رعایت کنند، من به او گفتم تا زمانی که فضا آرام است، نمی توانم حرف بزنم، به او گفتم نباید به گونه ای عمل کنیم که به نظر رسد ما فتنه انگیزی می کنیم.

عقیل افزود هنگامی که من و برادران متوفی صحبت می کردیم، یکی از افراد غریبه موجود در مسجد آمد که یک هندنزفری بلوتوث در گوش خود داشت که من پیشتر او را در تجمعی در منطقه دیده بودم، او سپس پارچه ای که بر روی تابوت کشیده شده بود، برداشت و تخته را بدون اجازه خانواده متوفی برداشت و می خواست چهره متوفی را نشان دهد، من از او پرسیدم این چه کاری است که انجام می دهی، او مدعی شد این فرد شهید است، به او گفتم تو نباید در مسجد فتنه انگیزی کنی.

عقیل گفت در حالی که با این جوان غریبه صحبت می کردم، برادران متوفی آمدند و به این غریبه گفتند تو حق نداری در مراسم دفن دخالت کنی، ما برادرانش هستیم و برادر ما در حادثه رانندگی کشته شده است و دوست نداریم کسی در امور ما دخالت کند.
عقیل افزود نزدیک بود پس از آنکه این فرد غریبه آتش فتنه ای را روشن کرد، مشکلی رخ دهد، اما اوضاع آرام شد و ما نماز را اقامه کردیم و سپس از خانواده متوفی خواستم بر جنازه نماز بخوانند و سپس پشت سر آن حرکت کردند، اما ناگهان آن جوان غریبه شروع به سر دادن الله اکبر و شعار دادن کرد و جنازه را به همراه چند نفر برداشتند.

در ادامه یکی از نیروهای شاخه امنیت جنایی و شماری از شهروندان موجود در میدان باب مصلی گفتند کسانی که جنازه را حمل می کنند، در مسیر مخالف حرکت می کنند، سپس آنها در مقابل مسجد عبدالله بن رواحه ایستادند و شروع به شعار دادن کردند و سپس همگی به مغازه های منطقه حمله کردند، هنگامی که نیروهای امنیتی آمدند، آنها فرار کردند و جنازه را بر روی زمین رها کردند، آنگاه یکی از نیروهای امنیتی با دفتر دفن اموات تماس گرفت که آمبولانسی به محل فرستاندند و جنازه را برای خانواده اش در مقبره باب الصغیر منتقل کردند.ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه