تبلیغات
فتنه نیوز - اعترافات کروبی بزودی از تلویزیون پخش می‌شود!
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 شهریور 1390
سایت رسمی مهدی کروبی به نقل از کمپین حقوق بشر(متشکل از حامیان سران و فعالان فتنه) از احتمال پخش اعترافات تلویزیونی مهدی کروبی خبر داد.

http://up6.iranblog.com/upload/90/shahrivar/3-5/13144765581.jpg


به گزارش جهان، این سایت مدعی شده که اعترافات آقای کروبی بزودی پخش می شود اما این اعترافات اجباری است.

سحام نیوز از قول کمپین مذکور نوشته است، روانشناسان در حال آماده کردن شرایط حضور کروبی در تلویزیون هستند: نگرانی از وضعیت سلامت مهدی کروبی بدنبال اظهارات یک منبع آگاه از درون ایران که به کمپین گفت چندین روانشناس تلاش می کنند که” آقای کروبی را برای حضور در تلویزیون آماده کنند”، دوچندان شده است.

به ادعای آنان "فشارسنگینی بر روی این رهبر معترض بعد ازانتخابات وارد آمده تا او را وادار به اعترافات تلویزیونی کنند." 

کمپین موسوم به حقوق بشر و سایت کروبی درباره جزئیات اعترافات وی چیزی ننوشته اند اما پیش تر برخی منابع خبری موضوع پشیمانی او از بخشی از تندروی هایش را رسانه ای کرده بودند. 

رسانه های اپوزیسیون در جریان اعترافات تلویزیونی فعالان مطرح فتنه همچون محمدعلی ابطحی، محمد عطریانفر و ... هم ادعای اجباری بودن آن را مطرح کرده و مدعی شده بودند که اعتراف کنندگان پس از آزادی گفته های خود را تکذیب خواهند کرد.

آنان در همان ایام حتی ادعای خوراندن "قرص روانگردان" به متهمان و زدن "آمپول های جادویی" را نیز مطرح کردند! اما وقتی دیدند اعتراف کنندگان پس از آزادی هم بر مواضع خود صحه گذاشتند، با انواع توهین ها، آنان را خودفروخته و سست عنصر خواندند.

گفتنس است، فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی، روز گذشته اعلام کرد محل سکونت شیخ تندرو به تازگی تغییر کرده است.

همسر کروبی بدون اشاره به ویلای ۳ میلیاردی جماران، گفته بود از ماموران خواستیم که او را به خانه خودمان در جماران منتقل کنند اما آنها این کار را نکردند.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه