تبلیغات
فتنه نیوز - شعار نه غزه و نه لبنان در پاسخ به اتهام خس و خاشاک بود
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 4 شهریور 1390
علی اکبر محتشمی پور، در توجیه شعار نه غزه، نه لبنان، ضمن تأکید بر اینکه این شعار، شعار جوان های ما نیست تصریح می کند: این یک عکس العمل طبیعی از یک مظلوم است که کتک می خورد و زندان می افتد.


http://up.vatandownload.com/images/9byua2wix215vzrl1mer.jpg

به گزارش جهان ، محتشمی پور در بخشی از این گفتگوی مبسوط که پیرامون مسئله فلسطین است، در پاسخ به سوال سایت جماران که از وی می پرسد: "یک مساله دیگر این مخلوط شدن موضوع سیاسی داخلی با مساله فلسطین، ماجراهایی مانند آن شعار نه غزه و لبنان بود. دلیلش را چه می دانید؟" به فرافکنی و توجیه در زمینه شعار "نه غزه، نه لبنان" می پردازد و پاسخ می دهد:

البته ببینید، این شعار، شعار جوانهای ما نیست.

او می افزاید: همان جوانی که این شعار را می دهد، اگر امر دائر شود به حاکمیت مردم فلسطین یا اسرائیل، طرف مردم فلسطین را می گیرد و به هیچ وجه حاضر نیست که ظالم را تایید و مظلوم را رد کند. نه، چنین چیزی اصلا وجود ندارد.

محتشمی پور اما در ادامه با مظلوم خواندن هنجارشکن ها؛ شعار نه غزه نه لبنان را یک واکنش طبیعی! ارزیابی و تصریح می کند: اما بحث اینجاست که وقتی در یک کشور کسانی شعار فلسطین را می دهند که بیشترین ظلم را در حق جوانهای خودشان می کنند، این یک عکس العمل طبیعی از یک مظلوم است که کتک می خورد و زندان می افتد، کمترین عکس العملش است. می گوید آقا جان! تویی که داری شعار مظلومیت فلسطین را می دهد، چرا نسبت به مردم خودت ظلم می کنی؟


محتشمی پور در عین حال و در ادامه مواضع قبلی خود در زمینه برائت از فتنه گران می افزاید: البته که معتقدم چنین شعاری را کسی قبول ندارد، یک مجموعه مشخصی در یک روز مشخص این شعار واکنشی را داده اند، آن هم در واکنش به آن کسانی که آمده اند و گفته اند این مردم خس و خاشاک هستند، یا در واکنش به کسانی که این برخوردها را با مردم تایید می کنند والا همین جوان در حالت عادی طرف فلسطین را می گیرد


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه