تبلیغات
فتنه نیوز - برخی سخنگویان جنبش سبز نفوذی جمهوری اسلامی هستند
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 مرداد 1390
"صراط" - «از قرار معلوم جنبش سبز طفل یتیمی است كه هر از چند گاهی تعدادی قیم خودخوانده پیدا می كند كه به جای افزودن بر اعتبار آن، از اعتبارش می كاهند.»

http://basir-news.com/wp-content/uploads/2011/08/untitled2.jpg

پایگاه اینترنتی خودنویس وابسته به شماری از روزنامه نگاران فراری درجه2 و 3 ضمن انتشار مطلب فوق به نقل از گروه موسوم به «اعلامیه سبز» نوشت: اتحاد همه نیروهای مخالف رژیم اسلامی یك ضرورت است. در شرایط كنونی همه نیروها از سازمان مجاهدین [منافقین] گرفته تا چپ ها و اصلاح طلبان اصیل به راستی با رژیم مبارزه می كنند اما تعدادی سخنگوی خودخوانده هم با رنگ سبز تراشیده شده اند كه اكثرا تعدادی خارج نشین بی درد هستند، از راه دور به ناگاه مشغول دل سوزاندن برای جنبش سبز شده و به نسخه پیچی رو آورده اند. لازم به ذكر است تعدادی از ایشان تا قبل از جریانات این دو ساله رفت و آمدهای مرتبی به ایران نیز داشته و هم از نعمت زندگی آزاد در خارج از كشور بهره برده اند و در عین حال هر از چند گاهی هوای وطن كرده چرخی نیز در مناطق مرفه نشین تهران زده اند. به نظر می رسد بیشترین هزینه ای كه اكثر این سخنگویان خودخوانده در راه جنبش سبز پرداخته اند، بهای همان بلیط هواپیمایی است كه برای رفت و آمد بین تهران و ایالات متحده متقبل می شده اند.
این بیانیه خواستار ائتلاف همه مخالفان جمهوری اسلامی از سلطنت طلب مشروطه خواه تا ماركسیست ها و تروریست ها (سازمان منافقین) شده و تصریح می كند كه فقط دلالان سیاسی باعث اختلاف در این جبهه اپوزیسیون می شوند.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه