تبلیغات
فتنه نیوز - ما با جریان فتنه یكی نیستیم
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 مرداد 1390
سخنگوی فراكسیون اقلیت مجلس در واكنش به یكی محسوب شدن اصلاح‌طلبان و جریان‌فتنه توسط برخی افراد گفت كه اعضای فراكسیون اقلیت با جریان فتنه یكی نیستند.


http://up.iranblog.com/images/y8dpbag8vcxaciibqu8j.jpg

داریوش قنبری سخنگوی فراكسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، به جلسه اخیر اعضای این فراكسیون در مجلس اشاره كرد و گفت كه در این جلسه صحبت‌های اخیر حداد‌عادل كه طی آن جریان اصلاح‌طلب با جریان فتنه یكی دانسته شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینكه‌ در این جلسه اعضای فراكسیون به بحث و تبادل‌نظر در خصوص سخنان اخیر حداد‌عادل پرداختند، افزود: نظر اعضای فراكسیون این بود كه سخنان این‌چنینی ناشی از دیدگاه‌های جناحی و افراطی وی است و اینگونه سخنان از اختلاف در داخل اصولگرایان ناشی می‌شود.

سخنگوی فراكسیون اقلیت مجلس ادامه داد: برخی افراد اصولگرا برای اینكه به تفاهم برسند، به تخریب جریان رقیب می‌پردازند كه این مسئله درست نیست.

قنبری با بیان اینكه سخنان اخیر حداد‌عادل ‌در مورد اصلاح‌طلبان و همگرایی آنان با جریان فتنه نوعی رفتار قبیله‌ای است، ‌اظهار داشت: متأسفانه برخی افراد، جریان منتسب به خودشان را جریان خوب و جریان مقابل را جریانی بد می‌دانند و به همین دلیل همواره در صددند به هر طریقی كه شده جریان مقابل را تخریب كنند تا بتوانند وحدت را در جریان خود حاكم كنند.

وی بحث و بررسی در مورد انتخابات آینده مجلس را دیگر دستور كار جلسه اخیر اعضای فراكسیون اقلیت عنوان كرد و افزود: اعضای فراكسیون نظرشان این بود كه فعلا اوضاع رصد شود و ببینیم كه شرایط به چه سمتی پیش می‌رود.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه