تبلیغات
فتنه نیوز - مشاور کروبی فامیل مشایی را متهم کرد
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 مرداد 1390
مشاور لندن‌نشین مهدی کروبی، با اشاره به انتشار اخباری درباره محاکمه و بازجویی از کروبی، منبع منتشر کننده این خبر را یکی از فامیل های اسفندیار رحیم مشایی دانست.


http://www.inn.ir/iran_media/image/2010/12/945801210_orig.jpg

به گزارش جهان، مجتبی واحدی در این باره گفت: کسی که برای نخستین بار این خبر را اعلام کرده، یکی از نزدیکان آقای مشایی است که از پیمانکاران شرکت آب است. وقتی نهادهای دولتی پول پیمانکاران را نمی‌دهند، ایشان با گرفتن درصد، پول آن‌ها را می‌گیرند. به معنای دیگر شغل ایشان "کارچاق‌کنی" است.

خبر محاکمه و بازجویی مهدی کروبی در حضور دادستان تهران طی روزهای گذشته در سایت های اپوزیسیون منتشر و بهانه ای برای موضع گیری مشاوران لندن نشین موسوی و کروبی شده است.

مجتبی واحدی كه پس از افشا شدن رابطه مستمرش با رسانه‌های غربی، ترجیح داد در لندن بماند و در عوض از سردبیری روزنامه اصلاح طلب "آفتاب یزد " استعفا كند، درباره محاکمه کروبی به روزآنلاین گفت که اگر مسئولان قوه قضاییه مشکلی با انتشار این خبر ندارد، "باید پاسخ دهند که به چه دلیل بیش از ۶ ماه است جناب مهندس موسوی و آقای کروبی به طور غیرقانونی در حبس و حصر هستند؟ آن‌هم در این شرایط سخت و دشوار؟!

البته روز گذشته اردشیر امیرارجمند، مشاور ارشد میرحسین موسوی، اخبار محاکمه میرحسین موسوی و مهدی کروبی را فاقد ارزش دانست و از مقامات رسمی ایران خواست که "به صورت علنی و شفاف در این مورد اتخاذ موضع کنند."


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه