تبلیغات
فتنه نیوز - امضای اوباما جنبش سبز را زنده می کند!
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 23 مرداد 1390
«هفته گذشته مجلس آمریکا با امضای 90 نماینده طرح تحریم بانک مرکزی ایران رو امضا کردند و فقط امضای باراک اوباما مانده تا عملی شود.»


به گزارش جام نیوز سایت ایران گلوبال امروز 13 آگوست(22 مرداد) درمطلبی با تأکید بر ناامیدی کامل حامیان فتنه سبز مدعی شد که تحریم های آمریکا علیه ایران مایه امیدواری فتنه سبز است.
این سایت نوشت:«روزهای آرامی رو سپری می کنیم.بعضی ها صحبت از مرگ جنبش سبز و اینکه همه به خانه هایشان رفتند.رهبران جنبش نیز که در حصر خانگی هستند.اپوزیسیون خارج کشور هم که به تعطیلات تابستانی رفته…. خلاصه یک جور نا امیدی سایه انداخته بر افکار مردم ایران.»
ایران گلوبال در ادامه نوشت:« اما من می خواهم از چشم اندازه آینده ایران بگویم و امیدواری بیشتری را با خود داشته باشیم. اگر به سیاست بین المللی توجه کنیم ، می بینیم که فشارها به جمهوری اسلامی روز به روز بیشتر شده است(خصوصا با تحولات منطقه ).هفته گذشته مجلس آمریکا با امضای 90 نماینده طرح تحریم بانک مرکزی ایران رو امضا کردند و فقط امضای باراک اوباما مانده تا عملی شود.اگر عملی شود دیگر ایران نمی تواند پول فروش نفت را به راحتی و حتی با دور زدن تحریم ها بگیرد.و با این تحریم “یک گام به تحریم نفت ایران ” نزدیک می شویم. پول نفتی که 90درصد درآمد حکومت ایران است.و این تحریم یعنی شکستن کمر حکومت و به پیروزی رسیدن جنبش آزادی خواهی مردم. در همین راستا در حال حاضر عربستان 2-3 میلیون بشکه در روز بیشتر نفت تولید کرده است.»
این سایت حامی فتنه سبز افزود:«دولت آمریکا قول داده است تا اوایل سال 2012 اینترنت در چمدان(اینترنت پر سرعت بی سیم و بدون فیلترینگ و شناسایی شدن) را به ایران می دهد.و این یعنی میلیون ها کاربر مجهز به اینترنت پرسرعت و بدون فیلتر(یک ارتش مجهز به سلاح های پیشرفته).»
ایران گلوبال با اشاره به استفاده 90 درصد کاربران ایرانی از اینترنت کم سرعت ادامه داد:«حال شما تصور کنید که مشکل سرعت و فیلترینگ این 90 درصد حل شود.به شما قول خواهم داد چه غوغا خواهند کرد.بچه های ایران خوب می فهمند من دارم چی میگم»
این سایت در پایان، از این خواب خوش چنین نتیجه گیری کرد:«باتوجه به مطالب گفته شده می بینید که رفتن حکومت ناگزیر خواهد بود.حال اگر همه ما بتوانیم تلاش های بیشتری بکنیم ببینید که چه خواهد شد….. »
گفتنی است امیدواری اپوزیسیون به آمریکا و غرب در حالی است که این دولت ها به شدت گرفتار بحران اقتصادی و آشوب های داخلی هستند و به پیش بینی کارشناسان بیش از پیش در این باتلاق فرو خواهند رفت. از طرف دیگر دل خوشی حامیان فتنه به تحریم ها در حالی است که بیش از 30 سال است که ایران تحت تحریم های غرب قرار دارد و این تحریم ها اثر خاصی در اقتصاد و زندگی مردم ایران نداشته است . البته برای آنکه سبزی های عزیز! خیلی ناامید نشوند به آنها مژده می دهیم که با اینترنت اهدایی دولت فخیمه! آمریکا چه کولاکی که در عرصه فضای مجازی نخواهند کرد و حتما جمهوری اسلامی را براندازی مجازی خواهند کرد؟!

 

105
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه