تبلیغات
فتنه نیوز - بیخود شلوغش نکنید ما یک مشت عافیت‌طلبیم!
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 15 مرداد 1390
ارگان فارسی زبان سازمان اطلاعات آمریکا جریان فتنه را بی عرضه خواند و عنوان کرد که فتنه‌گران در دوسال گذشته "یك حركت درست و حسابی" انجام نداده‌اند.

http://up.iranblog.com/images/9vibtrfhqaj1t2hsq6er.jpg

به  گزارش جهان، ارگان فارسی زبان سازمان اطلاعات آمریکا در تحلیلی به قلم یکی از نویسندگانش عنوان کرد که جریان فتنه در دوسال گذشته " یك حركت درست و حسابی" انجام نداده است.

گویانیوز با اشاره به تلاش های اینترنتی عناضر خارج نشین فتنه نوشته است: از بس كه نشستیم و هی نوشتیم و خواندیم «به امید روزی كه همه در ایران دور هم جمع شویم و ...»، «امیدواریم ایران بالاخره به دست ایرانیان آزاد شود» و «امیدواریم ایرانیان ...» شنیدیم، دیگر انگار عادت كرده‌ایم به نشستن گرد رخوت و تنبلی بر روی تمام زندگی‌مان.

این سایت حامی فتنه گران در ادامه آورده است: در این بیابانِ انسانیت، مدت‌هاست منتظر رسیدن یك لنگه كفش (مهم نیست از كجا) مانده‌ایم و اكنون...؟ حداقل می‌توانیم دلمان را به این دو روز مرخصی احمد زیدآبادی خوش كنیم. در این وانفسای بی‌خیالی و عافیت‌طلبی، بسیاری از «مسائل عادی» مدت‌هاست برای ما تبدیل به «امیدهایی واهی» شده‌اند. می‌ماند «آرزو» كه بهتر است اصلا حرفش را هم نزنیم... موافقید؟

در ادامه این یادداشت از ناتوانی و ضعف جریان فتنه در ۲ سال گذشته انتقاد شده و آمده است: از ما چه حركتی در این ۲۴ ماه دیده شد؟ دریغ از یك حركت درست و حسابی (نوشته‌ها را به خودمان لطف كنیم و حركت حساب نكنیم، شلوغ‌بازی‌ها در خارج از ایران را نیز؛ به این دلیل كه خارج از ایران، بگیر و ببندی وجود نداشت).

گفتنی است، محافل و عناصر ضدانقلاب خارج نشین كه پس از ناکامی در احیای فتنه سبز دچار سردرگمی و ضعف شدید شده و به همین دلیل بودجه آنان از سوی محافل اطلاعاتی و سیاسی غربی تحلیل رفته است، اکنون یکدیگر را متهم به بی عرضگی می كنند.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه