تبلیغات
فتنه نیوز - معصومه ابتکار: با اصلاح طلبان برخورد بدی شد ولی باز می آیند
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

معصومه ابتکار‏، گفت: مشاهدات دو سال اخیر نشان می‌دهد که اصلاحات هجمه‌های زیادی را تجربه کرده است و به همین دلیل اگر تغییری در شرایط به وجود نیاید، هیچ کس نمی‌تواند از اصلاح طلبان انتظار حضور در انتخابات را داشته باشد.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ1tgN8ul6l-CS9E2twkQNj36oDu6n-B-QSv_hIWNdNLuwVCecrEg

به گزارش جهان به نقل از ایلنا این عضو اصلاح طلب شورای شهر بیان کرد: هر جریان سیاسی برای اینکه بتواند در انتخابات یا هر تحرک مهم دیگری حضوری مهم و امیدوارانه داشته باشد، باید از حداقل شرایط لازم برخوردار باشد. به همین اگر آنها احساس کنند که ابزار لازم را در اختیار ندارند و شرایط طوری نیست که بتوانند نسبت به نوع برگزاری انتخابات اطمینان داشته باشند، بر اساس منطق این اجازه را دارند که حضور به هم نرسانند و این عدم حضورشان هم بی توجهی به کشور و نظام تلقی نشود.

وی با بیان اینکه پتانسیل های موجود در اصلاح طلبی برای کشور نیازی مبرم است، تصریح کرد: اصلاح طلبان اگر چه سختی های زیادی را متحمل شده اند و برخورهای بدی با‌ آنها شد، باز هم حاضر هستند وارد عرصه شده و با اتکا به توانمندی های خود مشکلات موجود را حل کنند. پس بر همه اشخاص و دستگاه های مربوط واجب است، با توجه نشان دادن به خواسته‌های مشروع و منطقی آنها کاری کنند تا انتخابات مجلس نهم با حضور همه سلیقه‌ها به انتخاباتی پرشور تبدیل شود و در نتیجه مجلسی قانون‌گذاری را بر عهده بگیرد که بتواند کارایی و تاثیرگذاری مثبتی داشت باشد.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه