تبلیغات
فتنه نیوز - حمایت از سبزها ارزش ریسک کردن ندارد
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 1 مرداد 1390
کارشناسان سیاسی آمریکایی جنبش سبز را از بین رفته می دانند!
یکی از کارشناسان شورای روابط خارجی آمریکا در سایت این شورا طی مقاله راههای حمایت غرب و آمریکا را از جریان فتنه در ایران مورد بررسی قرار داد.

http://up.iranblog.com/images/v58fte0lsswp6bxz0xmm.jpg

به گزارش ندای انقلاب در این مقاله آمده است: "بسیاری از فعالان ایرانی جنبش سبز متقاعد شده اند که آنها به  حمایت اوباما ،برای دستیابی به اهداف  خود و مقابله با حاکمانشان به شدت نیاز دارند."

این مقاله در ادامه با اشاره به این که بسیاری ازکارشناسان سیاسی آمریکا جنبش سبز را از بین رفته می دانند آمده است:"باید دید که آیا ایالات متحده آمادگی حمایت از جنبش سبز را مانند حمایتی که از معترضان مصری کرد دارد یا نه ،بسیاری در واشنگتن معتقدند که جنبش سبز از بین رفته ودر حال حاضر به انزوا کشاندن ایران بهتر از ریسک مجدد حمایت جنبش سبزاست"!

این سخنان در حالی بیان می شود بسیاری ازسران ضدانقلاب در خارج از کشور این روزها در پی عدم حمایت جدی آمریکا از جریان فتنه ضمن تکرار تئوریهای شکست خورده قبلی همچنان درصدد جلب تایید حمایت آمریکا و سرویسهای امنیتی غرب برای دریافت کمکهای مالی و ادامه فعالیت علیه جمهوری اسلامی هستند که البته گویاسرویسهای غربی متوجه این حربه کلاه برداری ضد انقلاب شده اند.

در این مقاله همچنین از آمریکا خواسته شده برای کمک به جریان فتنه سبز برخی موارد را مدنظر قراردهد برای  مثال از دستکاری اینترنت توسط ایران  جلوگیری کنند.

در پایان این مقاله نویسنده خواستار حمایت بیشتر غرب از جریان فتنه شده و مدعی شده که حمایت غرب از جنبش سبز می تواند مخالفتها را بیشتر تقویت کند.
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه