تبلیغات
فتنه نیوز - ضد انقلاب پوست اندازی می کند
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 تیر 1390
فرزندان اعضای این 2 حزب منحله در لیست اپوزیسیون قرار دارند. ضد انقلاب خارج نشین در برنامه ای میان مدت در حال پوست اندازی و جانشینی برخی از افراد جوان و فرزندان برخی سیاسیون داخلی به جای بعضی ضد انقلاب سوخته و فرتوت می باشد.

http://www.nedayeenghelab.com/images/stories/dogholo-1.jpg

به گزارش ندای انقلاب این روزها حامیان قدیمی و جدید ضد انقلاب که سالهاست در حال هزینه کردن برای این جریان هستند برنامه ریزی جدیدی را برای جذب برخی افراد و فرزندان آنها که در خارج از کشور حضور دارند  جهت  فعالیت در لایه ها ی مختلف جریانات اپوزیسیون آغاز کرده اند.

این گزارش حاکی از آن است که برخی از فرزندان اعضای تندرو دو حزب منحله مشارکت و مجاهدین انقلاب که سالها پیش از ایران خارج شده اند و در تور سرویسهای امنیتی غرب به آموختن برخی موارد مشغول بوده اند در زمره این افراد قراردارند. بعضی از اعضای کمپ موسوم به مالزی که متشکل از جریانات ضدانقلاب پس از فتنه 88 هستند که در مالزی به سر می برند نیز از جمله افرادی هستند که مورد توجه حامیان غربی ضد انقلاب قرار گرفته اند.

براین اساس افرادی نظیر ساجده عرب سرخی  و مرضیه آرمین از مالزی، عارفه تاج زاده و همسرش طباطبایی از کانادا،میثم و یاسر نبوی از انگلیس و کانادا ،فاطمه امین زاده  از اسپانیا و برخی دیگر نظیر مزروعی و فرزندش حنیف و....ازجمله افرادی هستند که قرار است در لایه های مختلف اپوزیسیون جایگزین برخی مهره های سوخته و تکراری شوند تا شاید با توجه به جوان بودن این افراد و ارتیاطاتی که با داخل دارند بتوانند جنازه ای به نام ضد انقلاب را حرکتی دوباره بدهند.
ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه