تبلیغات
فتنه نیوز - حمله سازمان یافته به منتجب‌نیا
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 تیر 1390
درگیری‌های داخلی اردوگاه اصلاحات رسول منتجب‌نیا را هم درگیر خود کرده تا جایی که امروز اصلاح‌طلبان او را "غضنفر" خود می‌خوانند! 

http://www.aynaammar.ir/uploads/editor/images/%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%AC%D8%A8.jpg

به گزارش جهان، قائم مقام مهدی کروبی در حزب اعتماد ملی که طی دوسال گذشته سعی کرد هم خود را از دبیرکل اعتمادملی جدا نکند و هم اینکه خود را درون نظام جا دهد! در مصاحبه‌ اخیرش با یکی از سایت‌های خبری مواضع شفاف‌تری اتخاذ کرده که به مذاق فتنه‌گران خوش نیامده است. 

منتجب نیا گفته بود: باید ولایت فقیه را فصل الخطاب دانست. آقای کروبی دچار انحراف شده است.
به همین خاطر است که او از سوی اطلاح‌طلبان "متخصص خراب کردن دیوار خودی‌ها" نامیده می‌شود و "غضنفر".
"خودنویس" درباره منتجب نیا نوشته: "انتشار سخنان منتجب‌نیا علیه دست‌اندرکاران سایت سحام نیوز و همچنین منحرف خواندن جریان اصلاح‌طلبی تنها چند ماه پیش از انتخابات مجلس ۱۳۹۰، برای بسیاری هیچ معنایی جز فراهم کردن شرایط «ویژه» ندارد. 

یک منبع مطلع نزدیک به حزب اعتماد ملی به خودنویس گفت که "حدس بر این است كه حكومت منتجب‌نیا را تهدید كرده كه هم حوزه امام صادق و هم مدیریت دانشگاه شاهد را از دست خواهد داد و عملا خانه نشین خواهد شد" این منبع همچنین گفت که به نظر می‌رسد گفتگوی منتجب‌نیا با یک سایت خبری نوشتاری باشد و نه شفاهی که بعد از پیاده شدن درج شود." 

منتجب‌نیا گفته بود که جریان خط امام بعد از انتخابات سال ۷۶با تغییر نام به اصلاحات به انحراف رفته است و او به دلیل منحرف شدن حزب از آن جدا شده است. او همچنین به نحوه اداره سایت سحام نیوز تاخته بود و گفت که سحام نیوز به محلی برای ادامه فتنه انگیزی‌ها تبدیل شده است. 

این اظهارات منتجب‌نیا باعث شده تا باردیگر نظریه بازگشت طیفی از اصلاحات به نظام قوت بگیرد.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه