تبلیغات
فتنه نیوز - تقاضای شیرین عبادی از اوباما
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 18 تیر 1390
شیرین عبادی،از اضلاع جریان کور فتنه،در تازه ترین گفتگو با یک شبکه خبری آمریکایی از رییس جمهور این کشور درخواست هایی نمود.

http://up.iranblog.com/images/cw309nolc7zc1vuss.jpg

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه خبری سی ان ان،شیرین عبادی طی این گفتگو در پاسخ به سئوال پرسشگر راجع به درخواست از باراک اوباما،اظهار داشت:اوباما باید توجه بیشتری را به موضوع حقوق بشر داشته و تحریم ها را نیز باید با شدت بیشتری بر دولت ایران بمنظور سقوط آن وارد آورد.
بر اساس این گزارش،عبادی در ادامه ی درخواست خود از کاخ سفید خواهان افزون تر شدن نام افراد به اصطلاح تحت تحریم واشنگتن شده و نسبت به آن اظهار شعف نمود.

وی در جایی دیگر ناراحتی خود را از همراهی چین با ایران در زمینه های اقتصادی و در نهادهای حقوقی چون شورای امنیت سازمان ملل بیان داشت.
این گزارش می افزاید،عبادی در بخش انتهایی این گفتگو در حالی که پرسشگر راجع به چرایی شکست جریان فتنه سبز پرسید وی با پاسخی عجیب و غریب آرزوی موفقیت فتنه سبز را نمود و در تجویزی همانند درخواست های رضا ربع پهلوی مخالفت مدنی با نظام اسلامی را خواستار شد.
وی همچنین با وام گیری از عبارت "خواسته مردم ایران" خواهان روی کار آمدن نظام سکولار در ایران شد .
گفتنی است،سخنان این دفعه عبادی تکرار اصطلاحات و جملات رضا ربع پهلوی بود که بی شک در گفتگو ها و مصاحبه ها هماهنگی های کامل نیز بین اضلاع اپوزوسیون صورت می پذیرد .


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه