تبلیغات
فتنه نیوز - مقابله جدی ایران با اقدام مشكوك BBC
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 6 تیر 1390
سید محمد حسینی با اشاره تصمیم بنگاه خبر پراكنی انگلیس برای ساخت مستندی علیه پیامبر اسلام (ص) گفت كه قطعا به سهم خود برای مقابله با این امر ناپسند تلاش می‌كنیم. البته واكنش‌های به این موضوع منحصر با ایران نخواهد بود.

http://hub.tv-ark.org.uk/images/International/international_images/middle_east_images/bbc_persiantv/bbc_persia_april2009a.jpg

سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس، درخصوص تدابیر وزارتخانه متبوع خود برای مقابله با تصمیم مشكوك بنگاه خبرپراكنی انگلیس (بی بی سی) برای ساخت مستندی علیه پیامبر اسلام‌(ص)، گفت: اگر گزارش‌های ما این خبر را تایید كند، قطعا به سهم خود برای مقابله با این امر ناپسند تلاش می‌كنیم.

وی در ادامه به واكنش‌ها درخصوص قرآن سوزی در آمریكا اشاره كرد و افزود: در بحث قرآن سوزی به طور جدی وارد عمل شدیم و اقداماتی را در این زمینه انجام دادیم. اگر بی بی سی این كار را انجام دهد قطعا واكنش‌ها منحصر به ایران نخواهد بود بلكه كل كشورهای اسلامی نسبت به آن واكنش نشان خواهند داد.

حسینی متذكر شد: البته از كشورهای اروپایی و غربی كه اسلام ستیزی را در دستور كار خود دارند، چنین اقدامات سخیفی بعید نیست. چرا كه درگذشته نیز علیه مقدسات مسلمانان مانند طراحی كاریكاتور پیامبر (ص) و غیره اقداماتی كرده‌ بودند كه البته با واكنش جدی از سوی جهان اسلام مواجه شد.

وی ابراز محكومیت به چنین كارهایی را تنها بخشی از واكنش‌ها در برابر اقدامات سخیف غربی‌ها بر شمرد و گفت: باید اقدامات بیشتری برای معرفی پیامبر اسلام انجام دهیم. گرچه ساخت فیلم‌ها و سریال‌ها وی نیز انتشار كتاب‌ها در چنین زمینه‌هایی را در دستور كار داریم اما باید به آن سرعت بیشتری بخشید.

* كم كاری در مقابله با تبلیغات دشمنان علیه مقدسات مسلمانان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاكید كرد: حجم كاری كه دشمن علیه مقدسات مسلمانان انجام می‌دهد به مراتب بیشتر از ما است و در مقابل هم كشورهای اسلامی متاسفانه در این باره احساس مسئولیت جدی نمی‌كنند از این رو ما باید اقدامات مقابله جویانه‌ای را نسبت به آنها داشته باشیم و سپس ریشه یابی كنیم كه اهداف آنان از چنین كارهایی چیست.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه