تبلیغات
فتنه نیوز - التهاب آفرینی منافقین در انتخابات مجلس
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 28 خرداد 1390
رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش بینی کرد که آمریکا و انگلیس برای انتقام جویی از ایران از منافقین برای تنش‌زایی و اختلال در امر انتخابات آتی مجلس استفاده کنند.

http://up.iranblog.com/images/xpx0j33qgux8b57xmo7f.jpg

به گزارش مهر، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و رئیس ستاد گرامیداشت شهدای مبارزه با نفاق پیش از ظهر امروز شنبه در نشست خبری در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص احتمال تنش آفرینی منافقین و جریان نفاق در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: با توجه به این که ابرقدرت‌ها از انقلاب اسلامی ضربات سختی خوردند باید منتظر باشیم که آنها انتقام بگیرند.

وی با بیان اینکه نظام سلطه خودشان جرات ندارند که به صورت مستقیم در انتخابات مجلس تنش‌آفرینی کنند، تصریح کرد:‌ بنابراین آنها باید از عوامل داخلی برای تنش‌زایی و اختلال در امر انتخابات استفاده کنند و در این راستا منافقین که بیش از گروهک‌های دیگر سرسپردگی خود را به مستکبران نشان داده‌اند، استفاده می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بر این اساس آمریکا و انگلیس اگر بخواهند آشوبی در انتخابات مجلس به راه بیاندازند باید از منافقین استفاده نمایند.

وی در عین حال تصریح کرد: اما با این حال ما نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که چه اتفاقاتی در انتخابات مجلس رخ خواهد داد.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه