تبلیغات
فتنه نیوز - فتنه ۸۸، بازگشت خواسته‌های منافقین بود
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 27 خرداد 1390
فرزند شهید عبدالكریم هاشمی‌نژاد با تاكید بر اینكه همه خواسته‌های منافقین در سال ۶۰، در فتنه ۸۸ نیز بود، بیان داشت: اطلاعیه‌هایی كه سران فتنه در مواقع خاص صادر می‌كردند، در سایت‌های منافقین به نمایش درآمد.

http://hamblogi.ir/cfs-filesystemfile.ashx/__key/Components.PostAttachments/00.00.00.98.66/a_2500_20_2500_D9_2500_81_2500_D8_2500_AA_2500_D9_2500_86_2500_D9_2500_87.jpg

به گزارش فارس، محمد جواد هاشمی‌نژاد در سخنان پیش از خطبه اول نماز جمعه تهران با بیان اینكه انقلاب اسلامی ایران بعد از پیروزی با مشكلات و مصائب زیادی روبه رو بوده، اظهارداشت: انقلاب اسلامی روزی را بدون حادثه از سر نگذرانده است.

وی افزود: یكی از زشت‌ترین توطئه‌های دشمن ترور و تروریسم بوده كه از همان ماه‌های اول انقلاب بوده و ادامه خواهد داشت و با رنگ‌ها و پرچم‌های مختلفی خود را نشان می‌دهد.

این فزرند شهید با بیان اینكه استكبار از هر فرصتی برای ایجاد جنگ فكری و نرم بهره برده، تصریح كرد: منافقین ابزار اصلی استكبار بودند و در طی اتفاقات یك الی دو سال اخیر نیز این تفكر دوباره برگشت.

وی با اشاره به اینكه فرماندهی فتنه ۸۸ به دست منافقین بود، گفت: رهبری نیز در این باره فرموده‌اند كه سران فتنه ۸۸، آلت دست تفكر استكبار قرار گرفتند.

فرزند شهید هاشمی‌نژاد با تاكید بر اینكه همه خواسته‌های منافقین در سال ۶۰، در فتنه ۸۸ نیز بود، بیان داشت: اطلاعیه‌هایی كه سران فتنه در مواقع خاص صادر می‌كردند، در سایت‌های منافقین به نمایش درآمد.

وی با بیان نقل قولی از سركرده منافقین درباره سران فتنه كه گفته بود " خواسته‌ای جز درخواست‌های آنها نداریم "، گفت: فتنه ۸۸، بازگشت خواسته‌های منافقین بود ولی مردم هوشیار و آگاه این توطئه را خنثی كردند.

شهید سید عبدالكریم هاشمی‌نژاد در مهر ۱۳۶۰ به دست منافقین به شهادت رسید.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه