تبلیغات
فتنه نیوز - گمانه های سبز برای مرگ طبیعی هدی صابر
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 خرداد 1390
جهان: بالاخره ساعت شنی عمر مرحوم صابر، فعال ملی مذهبی هم به آخر رسید و او هم مثل تمام آدم های دیگری که این روزها با عزت یا بی عزت دارند راهی دیار باقی می شوند، از دار دنیا رفت.

http://up.iranblog.com/images/ij9v4eri9s96guu0iai3.jpg

القصه... و از قضا درگذشت مرحوم صابر، از شانس بد ایشان همزمان شده است با اجرای پروژه شوم مصادره اموات جبهه ضد انقلاب که این روزها ضمن معذب کردن روح رفتگان و ایجاد زحمت برای حضرت عزرائیل؛ هر کس و نا کسی که از دار دنیا می رود را به طرفة العینی به نام خود مصادره کرده و در این راه بی انتها از هیچ خباثتی هم فروگذار نیستند.

و البته از شانس خوب کسانیکه همیشه در این پروژه شوم، مورد لعن و نفرین اصحاب ضد انقلاب هستند، این بار مرحوم صابر در شرایطی کاملاً آزمایشگاهی و به دور از هرگونه تنش و پنجه بوکس و زخم و زیلی و البته با عزت!!! مسافر دیار باقی شدند و لذا باید منتظر بود و دید تا ضد انقلاب این بار دیگر چه حیله ای را برای مرگ هدی صابر جفت و جور خواهند کرد.

در همین رابطه شنیده شده که گویا حضرات رایزنی هایی را نیز در این زمینه انجام داده و فعلا پروژه اعتصاب غذای مرحوم صابر را به میانه فرستاده اند تا چه پیش آید و این در حالیستکه که یک نفر هم گویا نبوده که به این عاقلان! دیوانه خانه بگوید که عزیز من اصلاً آمدیم و مرحوم صابر اعتصاب غذا کرده بود. ایشان در کدام بیمارستان بی چشم و رویی بستری بوده اند که پزشکان و پرستاران هم همصدا با ایشان بوده و لقمه های لذیذ غذا را از این پیرمرد بیمار دریغ کرده اند...؟!

و خلاصه اینکه جبهه ضد انقلاب فعلا در بهت و حیرت از با عزت! رفتن یکی یکی انصار و دوستانش به سر می برد و باید منتظر بود و دید تا صبح فردا و در ادامه پروژه مصادره اموات؛ چه بهانه جدیدی را برای مرگ طبیعی هر یک از این آدم ها جفت و جور می کنند.

ضمنا برای اینکه اشتباه شهید ژاله مجددا برای برخی سبزها و رسانه های ضدانقلاب پیش نیاید لازم است تذکر دهیم که "هدی صابر" مرد بوده است نه "زن".


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه