تبلیغات
فتنه نیوز - بدترین توهین‌ها به اسلام در دوران اصلاحات
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 14 خرداد 1390
نماینده ولی‎فقیه در سپاه گفت: بدترین توهین‌ها به اسلام در دوران اصلاحات صورت گرفت.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی شامگاه جمعه در مراسم گرامیداشت بیست و دومین سالگرد ارتحال امام راحل در مسجد جامع كردكوی، داشتن رهبری و حمایت مردمی را از عوامل شكل‎گیری هر انقلاب ذكر كرد و اظهار داشت: حكومت دینی بدون رهبر قابل تحقق نیست. 


http://up.iranblog.com/images/gxxrm7egvtic6wqedhmw.jpg

وی با بیان اینكه بزرگترین و اساسی‎ترین شاخص حكومت دینی رهبری الهی است، تصریح كرد: این رهبر الهی در یك دوره به پیامبر (ص) و امامان معصوم و در دوره دیگر به ولی فقیه سپرده می‎شود. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینكه اصل ثابت و غیرقابل تغییر در حاكمیت دینی اصل ولایت فقیه است، گفت: همه اختیارات پیامبر (ره) برای اداره حكومت به ولی فقیه واگذار شده است. 

سعیدی با بیان اینكه درست است كه ولی فقیه تمام خصوصیت امام معصوم را ندارد ولی تمام اختیارات امام معصوم را دارد، افزود: همسانی در وجوه تبعیت همان گونه كه نسبت به پیامبر و امام معصوم است نسبت به ولی فقیه هم وجود دارد. 

وی با اشاره به اینكه همه وظیفه دارند حكم امام معصوم و ولی فقیه را تبعیت كنند، خاطرنشان كرد: این اصل ثابت و فراگیر برای شكل‌دهی حكومت دینی و مردمی است. 

سعیدی با بیان اینكه مردم در شكل دادن حكومت دینی نقش اساسی دارند، گفت: مردم انرژی متراكم هستند كه اگر در یك نقطه جمع شوند می‎توانند هم در محور علی (ع) و یا در محور معاویه قرار گیرند. 

وی با بیان اینكه هر كجا مردم وارد عرصه شوند بزرگترین معجزه‎ها را صورت میدهند، اظهار داشت: مردم در ماجرای فتوای تنباكو نشان دادند چنانچه تصمیم بگیرند فتوای فقهیی را عملی كنند بزرگترین معجزه را ایجاد خواهند كرد. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به انقلاب حضرت نوح (ع) و اینكه بعد از ۹۵۰ سال عمر تنها ۸۰ نفر ایمان آوردند، گفت: نقش مردم در عینیت حكومت دینی موثر و موجب افزایش قدرت رهبری می‎شود برای همین انقلاب حضرت نوح (ع) به نتیجه نرسید. 

سعیدی با اشاره به آفت‎های انقلاب افزود: تن‎پروری در مقابل فرامین رهبری باعث سقوط انقلاب می‎شود.
وی رفاه‌پروری و دنباله‎روی از خواص منحرف را از دیگر آفت‎های انقلاب ذكر و گفت: نباید مرم رهبرشان را فراموش كنند و دنبال رهبر منحرف حركت كنند. 

وی ادامه داد: در صدر اسلام عده‎ای بودند كه دنباله ‎رو طلحه و زبیر شدند و علی (ع) را تنها گذاشتند. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان كرد: بعد از انتخاب درست و قاطعانه مجلس خبرگان رهبری بعد از رحلت امام خمینی(ره)، رهبری انقلاب به آیت‎الله خامنه‎ای سپرده شده است نباید هیچ شخصیتی را در عرض رهبری قرار داد. 

سعیدی افزود: همه باید تحت فرامین رهبری باشند حتی اگر سابقه انقلابی آنچنانی داشته باشند.
وی با بیان اینكه ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ نفطه اصلی حركت انقلاب بود، گفت: در آن زمان اگر مردم با انتخاب آیت‎الله خامنه‎ای همراهی نمی‎كردند چیزی از انقلاب باقی نمی‎ماند. 

وی با اشاره به طوفان‎هایی كه در زمان رهبری مقام معظم رهبری در كشور ایجاد شد، گفت: در دوران اصلاحات بدترین توهین‎ها به اسلام شده است. 

سعیدی تصریح كرد: امام همیشه تاكید داشت نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد اما در دوره اصلاحات این اتفاق افتاد. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: طرح سه فوریتی برای پروتكل هسته‎ای و نامه برخی نمایندگان ششم مجلس به مقام معظم رهبری و پیشنهاد نوشیدن جام زهر نیز از جمله فتنه‎های آن دوران بود. 

وی اضافه كرد: در دوران اصلاحات اصلاح‎طلبان قائله ۱۸ تیر را به وجود آوردند اما مردم در ۲۳ تیر ماه آن را جمع كردند.
وی با بیان اینكه كلام رهبری همیشه این است كه اگر تنها هم بماند تسلیم جریان فتنه‎گران نمی‎شود، گفت: مردم می‎دانند اگر رهبری را تنها بگذارند بار دیگر حادثه كربلا اتفاق خواهد افتاد. 

سعیدی با بیان اینكه در حال حاضر مردم ما از جریان انحرافی كه در بدنه قوه مجریه ایجاد شده احساس نگرانی می‎كنند، گفت: آن كسی كه منتظری را به سقوط كشاند جریان نفودی بود و حتی بنی‌‎صدر نیز از طریق افراد نفوذی ضربه خورد. 

وی با بیان اینكه طی یك‌سال گذشته چیزهایی می‎شنویم كه نگران‌كننده است، افزود: عبور از گفتمان انقلاب و گفتن اینكه ملت ما با اسرائیل دوست است یا گرایش افكار ملی‎گرایانه با ترویج مكتب ایرانی در مقابل مكتب اسلامی و استفاده غیر متعارف از بیت‎المال مطالبی نیست كه مردم به سادگی از آن عبور كنند. 

سعیدی افزود: وقتی رهبری چیزی را تشخیص دادند مردم انتظار دارند مسئولان گوش دهند.


ارسال توسط نیما
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه