تبلیغات
فتنه نیوز - نامه ی موسوی به ضرغامی درباره سریال مختار نامه!!!
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

نامه ی موسوی به ضرغامی درباره سریال مختار نامه!!!

از قرار معلوم سریال مختارنامه که از چند سال قبل ساخت آن کلید خورده داد خیلی ها را در آورده است .درهمین راستا میرحسین موسوی نامه برای ضرغامی نوشته است که متن آن در زیر موجود می باشد.

....................................................................................................

بسمه تعالی

جناب آقای عزت الله ضرغامی

رییس سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی

چنانکه از رویدادها بر می آید ما شاهد صحنه آرایی خطرناک در حوزه صدا و سیما هستیم .پیش از این ما شاهد آن بودیم که در سریال حضرت یوسف به نوعی فیلمنامه پیش می رفت که گویا حضرت یوسف همین محمود احمدی نژاد خودمان است .که سفر استانی می رفت و سهام عدالت بین مردم پخش می کرد و ... .و به مخاطبان اینگونه القا می شد که به محمود احمدی نژاد پیامبری چیزی است .

حال بعد از گذشت مدتی از پایمال شدن حق و حقوق مسلم در انتخابات سریالی ساخته شده است با نام مختار نامه که به صورت مستقیم به ما اشاره می کند .و این از عدل و انصاف به دور است و باید به ما هم وقتی بدهید تا ما هم  سریالی بسازیم و از خود دفاع کنیم .

دلایل روشنی وجود دارد که این سریال جهت دار ساخته شده است ...

مثلا آنجایی که ابن زیاد با لباس سبز خود را جای امام حسین جا می زند و وارد دار الاماره می شود ما را به یاد نماد خودمان میاندازد که با نماد سبز وارد انتخابات شدیم و مورد استقبال مردم قرار گرفتیم .

یکباره بگویید ما ابن زیاد هستیم اصلا اسم فیلم را می گذاشتی موسوی نامه ای یا چیزنامه ای چیزی .

یا مثلا در این سریال نشان داده میشود که ابن زیاد از لشکر احساسی  زنان و دختران کوفی استفاده ابزاری می کند که لابد می خواستید نشان دهید مثلا ما با حاج خانم این طرف و آن طرف می رفتیم و از لشکر احساسی زنان استفاده ابزاری کردیم .شاید هم می خواستید به این بیان ما که در دوره انتخابات گفته شد اشاره کنید که گفتیم (( زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند، اگر دختران دبیرستانی و دانشگاهی وارد عرصه شوند هیچ کس نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد))

یا مثلا در جایی گفته شد که هر کس در کوفه شمشیرش بدهد پول و سکه می گیرد و حتما منظورتان به آن پول هایی بود که آمریکا و عربستان و کشورهای غربی به ما می رسید و یا آن پول هایی را می گویید که مهدی هاشمی از سازمان بهینه سازی سوخت صرف ما می کرد.

و در جایی به آخوندهای دنیا طلبی مانند شریح قاضی اشاره کردید و حتما می خواهید بگویید که این ها مصداق شیخ م.ک.  یا س.خ و .... هستند .

اما باید گفت که این سریال دچار تحریفات بسیار زیاد هست .بنده پیشنهاد می کنم بودجه ای تخصیص یابد تا ما فیلم نامه ی خود را بسازیم و مردم را فیلم کنیم .ما فیلمنامه  ای حقیقی  در دست ساخت داریم که ابن زیاد با لباس سبز وارد کوفه میشود و موج سبزی راه می اندازد و جنبش مدنی ایجاد می کند و آزادی سیاسی میدهد و  در رای گیری که می شود مردم شمال کوفه بشدت از ابن زیاد حمایت می کنند و تشکیلات خوبی راه میافتد اما در روز انتخابات ناگهان مشخص می شود که تقلب شده است و...

و این در واقع حقایقی تاریخی است که باید به دید مردم برسد لذا خواهشمندم که اجازه ساخت این سریال را به ما بدهید اگر هم ندهید مهم نیست میگوییم فارسی وانی چیزی برایمان بسازند.

میرحسین موسوی : همین امروز

موسوی


آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه