تبلیغات
فتنه نیوز - تصاویر دختر میر حسین موسوی در حال ....
سایت فتنه نیوز افتتاح شد 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این عکسهای نرگس است، دختری که پدر و مادرش به دلیل اظهار نظرهای توهم آمیز شان به آقا و خانم متوهم مشهورند.

این عکسها تامل برانگیز از اعتقادات و شیوه زندگی خانواده ای خبر می دهد که پدر و مادر آن خانواده دختران خود را بهترین مشاوران خود در امور فرهنگی، هنری، علمی و اجتماعی می دانند و طبیعی است که در زمینه های یاد شده از آنها مشاوره می گیرند خوب نتیجه معلوم است.

البته خانم متوهم (ز.ر) با استناد به کلام خدا حجاب را لباس تقوا می داند اما به نظر می رسد به اندازه چندین فرسخ در درک کلام خدا دچار توهم شده.
ناگفته نماند خانم ز.ر ،متوهم در گفتگو با هفته نامه چلچراغ اینگونه درباره حجاب سخن می گوید: "حجاب فرایندی است که بعد از رسیدن به یک دیدگاه تبدیل به حجاب واقعی می شود" و البته این را نیز گفت: که در سال 1355 در آمریکا کتابی با عنوان "حجاب پیام زن مسلمان" نوشته است.
حالا که ایشان حجاب دخترانشان را انتخابی دانسته اند باید پاسخ دهند که دخترانشان از بین چه گزینه هایی حجاب این چنینی را برگزیده اند.

لازم به ذکر است سایت باشگاه خبرنگاران به این دلیل این عکسها را منتشر می کند که همگی در اماکن عمومی تهیه شده و هیچ بار حقوقی و اخلاقی را برای باشگاه خبرنگاران به همراه ندارد.

 

تعجب ندارد؛ این خانم، دختر آقا و خانم متوهم است.

 

 

 

 

 

 

 

 

آرشیو مطالب
نظر سنجی
نحوه برخورد با سران فتنه ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لوگوی فتنه نیوز

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه